Odmowa odszkodowania, czujesz się oszukany, masz wątpliwości czy postępowanie w sprawie wypadku, kolizji drogowej, kradzieży pojazdu prowadzone jest właściwie, napisz do mnie !

Przerwij łańcuch niemożności!


Jak PZU S.A zrobi z ciebie przestępcę.

Po prawo i sprawiedliwość? Nie do Bielska-Białej

E p i l o g ?

772 dni od zgłoszenia szkody !


Na dzień 30.09.2010 r., godz. 11.00, sala B.2.45 - Sąd Okręgowy w Katowicach Wydział Cywilny, ul. Francuska 38, wyznaczył kolejny termin rozprawy w naszej sprawie.


Dlaczego epilog za znakiem zapytania? A czy będzie orzeczenie końcowe? Parafrazując slang prawniczy, mogę powiedzieć, że jest to zdarzenie przyszłe, niepewne. Bo na dobrą sprawę nie wiadomo czy tego dnia Sąd zakończy postępowanie. Kiedy piszę tę informację, Prokuratura w Katowicach bada odwołanie PZU S.A. od odmowy wszczęcia śledztwa. Czy zdąży zakończyć swoje czynności i przesłać akta do Sądu Cywilnego przed kolejną rozprawą? Czy PZU ponownie się nie odwoła, albo nie wymyśli jakiegoś innego "chwytu", aby przedłużyć postępowanie? Jedna wielka niewiadoma.


Dziękuję wszystkim Internautom za dziesiątki maili ze słowami poparcia, wiem, że jesteście z nami, doceniamy to. Jeżeli chcesz do mnie napisać, wykorzystaj zakładkę "kontakt".


Pozdrawiam wszystkich,


JM

 
Dlaczego odmowa odszkodowania
Ile może kosztować adwokat? - odmowa odszkodowania