Odmowa odszkodowania, czujesz się oszukany, masz wątpliwości czy postępowanie w sprawie wypadku, kolizji drogowej, kradzieży pojazdu prowadzone jest właściwie, napisz do mnie !

Przerwij łańcuch niemożności!


Jak PZU S.A zrobi z ciebie przestępcę.

Po prawo i sprawiedliwość? Nie do Bielska-Białej

EPILOG, czyli K O N I E C !

 

786 dni od zgłoszenia szkody !


14 października 2010 r Sąd Okręgowy w Katowicach wydał orzeczenie, które w całości potwierdziło nasze racje i prawo do odszkodowania.


Żądaliśmy 156.800, - zł za skradziony nam pojazd, a otrzymaliśmy 200.500, - zł z należnymi odsetkami i kosztami procesu.


Jak donosi prasa czekają nas spore podwyżki ubezpieczeń komunikacyjnych, teraz już wiemy dlaczego. To ubezpieczyciel sam, lekkomyślnie generuje sobie straty, a my musimy te straty pokryć. Trudno określić czy taka postawa PZU S.A. jest dla firmy generalnie opłacalna. Być może, że suma kwot, które udało się ubezpieczycielowi nie wypłacić – ponieważ pokrzywdzonych skutecznie „zniechęcono” do żądania odszkodowania – jest tak duża, że proceder ten jest opłacalny. Jadnak tej prawdy nigdy nie poznamy.


Życzę wszystkim, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, wytrwałości w dążeniu do słusznego celu, jakim jest należne z tytułu ubezpieczenia odszkodowanie, oraz takiej samej ekipy profesjonalistów, która dawała nam nieocenione wsparcie. Bez tego wsparcia nasze szanse na uzyskanie odszkodowania byłyby bardzo mizerne.

Nareszcie mogę powiedzieć: to już K O N I E C !

 

PS

Kiedy po latach sprawcy zostali zatrzymani, ubezpieczyciela nie było stać na słowo "przepraszam" za dwa lata upokorzeń i udręki.

JM

 
Dlaczego odmowa odszkodowania
Ile może kosztować adwokat? - odmowa odszkodowania