Odmowa odszkodowania, czujesz się oszukany, masz wątpliwości czy postępowanie w sprawie wypadku, kolizji drogowej, kradzieży pojazdu prowadzone jest właściwie, napisz do mnie !

Przerwij łańcuch niemożności!


Jak PZU S.A zrobi z ciebie przestępcę.

Po prawo i sprawiedliwość? Nie do Bielska-Białej

Szanowni Państwo,

witam na mojej stronie poświęconej odszkodowaniom i wypadkom drogowym. Z wykształcenia jestem inżynierem transportu samochodowego, obecnie na emeryturze. W wolnych chwilach udzielam wsparcia, poprzez konsultacje, osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych oraz tym, które uważają, że do wypadku się nie przyczyniły. Nie każdy, co jest rzeczą zrozumiałą, posiada wiedzę z zakresu medycyny sądowej, teorii ruchu pojazdu, zabezpieczania i właściwej interpretacji śladów oraz obliczeń retrospektywnych. Moja pomoc jest non profit. Wcześniej zajmowałem się rekonstrukcją zdarzeń drogowych, gromadzeniem i zabezpieczaniem dowodów, sporządzaniem dokumentacji (szkice, zdjęcia) - wykorzystywanej w postępowaniu procesowym oraz analizą zebranych materiałów. Wbrew pozorom, przypisanie sprawstwa i winy uczestnikowi wypadku nie jest rzeczą łatwą nawet dla sądu rozpatrującego konkretny przypadek. Tu każdą wątpliwość wykorzysta ubezpieczyciel, aby odmówić wypłaty odszkodowania.

Odmowa

Nie udzielam porad prawnych i nie zastąpię cię w procesie karnym lub cywilnym. To już zadanie dla adwokata. Jednak, gdy zajdzie taka konieczność, wyszukam dla ciebie prawnika, który na zasadzie „No win - no fee” (nie ma odszkodowania – nie ma wynagrodzenia), będzie reprezentował ciebie przed sądem i będzie mógł skorzystać, jeżeli tylko zechce, z mojego wsparcia. Patrz przykład „Jak PZU zrobi z ciebie przestępcę”.

Przepraszam, że nie zajmę się każdą sprawą, ale jestem w stanie monitorować jedynie kilka trudnych postępowań. Postaram się jednak odpowiedzieć na każdego e-maila tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Masz problem, napisz do mnie wykorzystując zakładkę „Kontakt”.

Jeremi

 

 

 
Dlaczego odmowa odszkodowania
Ile może kosztować adwokat? - odmowa odszkodowania