Odmowa odszkodowania, czujesz się oszukany, masz wątpliwości czy postępowanie w sprawie wypadku, kolizji drogowej, kradzieży pojazdu prowadzone jest właściwie, napisz do mnie !

Przerwij łańcuch niemożności!


Jak PZU S.A zrobi z ciebie przestępcę.

Po prawo i sprawiedliwość? Nie do Bielska-Białej

Jak pomagam

Specjalizuję się w ocenie zdarzeń z drogowych takich jak wypadek czy też kolizja. Analizuję zasadność odmowy wypłaty odszkodowania z tyt. ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, w tym również kradzieży pojazdu.

Nie jestem detektywem, nie poszukuję sprawców przestępstw czy wykroczeń. Nie udzielam porad prawnych. Przyglądam się uważnie jedynie znanym ogólnie faktom, dowodom ujawnionym w aktach postępowań. Dostrzegam to, co często jest pomijane, a ma kluczowe znaczenie dla sprawy. Moja usługa ma charakter konsultacji. Wynikiem konsultacji będzie raport, w którym znajdziesz moją ocenę zebranych materiałów, uwagi, wnioski końcowe, wzór pisma, z którego możesz skorzystać, podstawy prawne, komentarze, orzeczenia oraz odpowiedzi na twoje pytania.

Musisz się jednak liczyć z tym, że nie każda konsultacja zakończy się zgodnie z twoimi oczekiwaniami. Czy jesteś w stanie zaakceptować ryzyko, że być może byłeś w błędzie?

Czy jesteś gotowy odrzucić swoją ocenę, której wcześniej byłeś całkowicie pewien ? Zaś z drugiej strony, jeżeli zrezygnowałeś po pojawieniu się pierwszych trudności, to nigdy nie przekonasz nikogo do swoich racji. Tam gdzie problem, zawsze będą jakieś wątpliwości. Zanim się poddasz, musisz podjąć próbę obrony swojego stanowiska. Bez tego nie oczekuj postępu w twojej sprawie. Zapamiętaj jedno z fundamentalnych praw Murphy'ego :

"Sprawy pozostawione samym sobie mają tendencję do przemiany ze złych w jeszcze gorsze."

Moim zadaniem będzie ocenić każde zdarzenie w sposób obiektywny, na tyle, na ile jest to tylko możliwe. W przeciwnym razie zostałbyś wprowadzony w błąd co do możliwości rozwiązania twojego problemu. Dołożę jednak wszelkich starań aby wskazać ci właściwą drogę dalszego postępowania. Nie zastąpię cię w działaniu, ale zapewnię ci solidne wsparcie. Jeżeli tego szukałeś, to jesteś na właściwej stronie. Nie martw się, moja pomoc jest non profit.

Jest rzeczą oczywistą, że każdy ubezpieczyciel ma prawo bronić swoich interesów i chronić się przed oszustwami asekuracyjnymi, jednak uczynienie z tego uprawnienia narzędzia walki z pokrzywdzonym musi być postrzegane jako naruszenie etyki zawodowej.

Pokrzywdzony najczęściej nie posiada przecież stosownej wiedzy, doświadczenia, wsparcia własnego biura prawnego i możliwości finansowych swego przeciwnika.

Masz wątpliwości, napisz do mnie wykorzystując zakładkę "Kontakt".

Jeremi

 
Dlaczego odmowa odszkodowania
Ile może kosztować adwokat? - odmowa odszkodowania